<

Przewóz osób
Kraków

Kontakt

Legendary Kraków - przewóz osób busami


Legendary Kraków to coś więcej niż zwykły przewóz osób! Naszą zaletą jest między innymi wszechstronność, gdyż zapewniamy transport na obszarze miasta, ale również na większych dystansach, na przykład do Wieliczki lub Kalwarii Zebrzydowskiej oraz za granicę. Oferujemy wycieczki objazdowe, obsługujemy delegacje, konferencje oraz imprezy okolicznościowe. Zapewniamy przewóz osób indywidualnych, wycieczek szkolnych i pracowników firm. Świadczymy usługi także dla obcokrajowców, a nasi kierowcy perfekcyjnie znają język angielski. Posiadamy pojazdy, które pomieszczą ośmiu lub nawet dwudziestu dwóch pasażerów.


Zadbane i komfortowe samochody

Nasza flota składa się z samochodów marki Mercedes oraz Ford. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów, przed każdą trasą dokładnie sprawdzamy stan pojazdów. Za ich pomocą świadczymy usługi przewozu nawet dużych grup osób. Jeśli więc szukasz firmy, która zajmie się obsługą wycieczki szkolnej, zapewni przejazd gościom weselnym lub transport na wakacyjną wyprawę, zadzwoń do nas. Ponieważ przed każdą podróżą dokładnie porządkujemy i myjemy nasze auta, możesz być pewien, że zapewnimy przewóz osób na konferencję lub spotkanie biznesowe w najlepszych możliwych warunkach.


W naszych autach każdy pasażer ma zapewnioną dużą ilość miejsca do siedzenia oraz na bagaż. Pojazdy posiadają nowoczesną klimatyzację, a w modelu, w którym najczęściej przewozimy grupy na większe odległości, znajduje się również odtwarzacz DVD oraz duży ekran. Dzięki temu możesz umilić sobie podróż, oglądając ciekawe filmy.


Wycieczki po Polsce i Europie

Ważną usługą w naszej ofercie są wycieczki, w czasie których nasi kierowcy chętnie służą pomocą w kwestiach zwiedzania. W zorganizowanych wyjazdach biorą udział zarówno rodziny, pary, jak i grupy. Zapewniamy przejazd do Auschwitz-Birkenau, kopalni soli w Wieliczce, Częstochowy i wielu innych destynacji. Umożliwiamy dotarcie na spływ Dunajcem czy odwiedzenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Ponadto zajmujemy się obsługą wycieczek po całej Europie.


Z naszych usług skorzystali:

 • Comarch

 • Telewizja Polska

 • Capgemini

 • Urząd miasta Krakowa

 • Ambasa USA

 • Uniwersytet Ekonomiczny

 • Uniwersytet Rolniczy

 • Akademicki Zespół Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego

 • Akademia Górniczo Hutnicza

 • Alior Bank

 • NKC.nl

Transport z i na lotnisko


Z nami nie spóźnisz się na lot

Co ważne, organizujemy przewóz osób na lotnisko lub z portu lotniczego do centrum miasta — obsługujemy klientów, którzy mają lot na Balicach lub w Pyrzowicach niedaleko Katowic. Doskonale rozumiemy, że emocje przed lotem mogą sięgnąć zenitu i chcemy sprawić, by podróż do bramki przebiegła wygodnie. Dzięki znajomości miejskich i podmiejskich tras dowozimy swoich klientów sprawnie i na czas tak, by spokojnie zdali bagaże, przeszli odprawę i rozejrzeli się za towarami w strefie bezcłowej.

Czym przewozimy ludzi?

Chcemy, żeby transport na lotnisko Kraków Balice lub Katowice Pyrzowice zachodził sprawnie, a do tego zależy nam na komforcie pasażerów. Z tego powodu wykorzystujemy samochody takie jak:

 • Mercedes klasa V — można nim przewieźć osiem osób; jest tam dużo miejsca na bagaże,
 • Ford Tourneo — również pomieści osiem osób i jest wyjątkowo cichy,
 • Mercedes Sprinter — dzięki niemu możemy zorganizować transport aż dwudziestu dwóch osób. Jest wyposażony w odtwarzacz DVD z dużym ekranem, który widać z każdego miejsca w pojeździe,
 • Skoda Superb — samochód osobowy dobry na ślub, wesele czy delegacje biznesowe,
 • Mercedes Vito – auto na osiem osób, które jest wyposażone w klimatyzację, podobnie jak wszystkie oferowane przez nas pojazdy.

Warto zaznaczyć, że Mercedes Sprinter jako jedyny ma klimatyzację w formie indywidualnych nawiewów znajdujących się w pobliżu siedzeń, co dodatkowo zwiększa komfort podróży na lotnisko Katowice Pyrzowice lub do centrum miasta.

Udogodnieniem w naszych pojazdach, które z pewnością zainteresuje wielu naszych pasażerów, jadących na Kraków Balice i nie tylko, są ładowarki wbudowane w przestrzeń pod siedzeniami. Dzięki nim naładujesz swój telefon na 100% i będziesz mógł cieszyć się ulubionym serialem lub muzyką w trakcie lotu.

Transport międzymiastowy

Warto wiedzieć, że przewozimy pasażerów nie tylko w obrębie Krakowa czy Katowic. Proponujemy też transport Kraków — Pyrzowice. Z tego powodu nie musisz się martwić, jeśli znajdziesz tańszy lot za miastem – sprawnie dowieziemy Cię na miejsce. Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszych usług transportowych!

Zobacz nasze busy

Opinie naszych klientów


Fabulous company. Rafael was an amazing guide, friendly and knowledgeable. Went to thermal baths and Zakopane with stops on the way. I would highly RECOMMENDED.

Excellent service. We planned the Auschwitz-Birkenau tour. The company contacted me the night before the tour to confirm a meeting point and were right on time. The driver was really friendly and efficient in ensuring all members of our trip remained with the group and knew where to meet for transfers etc. The tour itself was well organised and the guides very knowledgeable and approachable. Would really recommend.

Super trip to Zakopane. Very Nice good speaking driver and tourguide Matthew. Thanks for the wonderfull dat! Selma anders Roger front Holland

ford tourneo gory
flota hotel grand
mercedes sprinter góry
mercedes sprinter