Przewozy pracownicze - czy warto?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zaoferowanie swoim podwładnym przewozów pracowniczych. Dotyczy to nie tylko wyjazdów na delegacje, szkolenia, kursy czy wakacje firmowe. Przewóz pracowniczy może także realizować kursy z centrum miasta do zakładu pracy, który znajduje się gdzieś poza nim. Chociaż nie jest to obowiązkowe, to jednak jest mile widziane przez pracowników. Przewozy tego rodzaju realizowane są przez różne branże, najczęściej oferują je firmy produkcyjne, gdzie jest zmianowy system pracy. Czy warto zdecydować się na przewozy pracownicze? Dowiesz się tego czytając przygotowany artykuł.

Przewozy pracownicze - korzyści dla pracownika

Dojazd do pracy zagwarantowany przez przedsiębiorcę ma przede wszystkim na celu zwiększenie komfortu pracowników. Wśród korzyści dla podwładnych można wyróżnić między innymi oszczędności. W przypadku, kiedy dojazd do pracy organizowany jest przez firmę, pracownik nie musi wydawać własnych pieniędzy na paliwo czy bilety. Dodatkowo droga do pracy to zawsze kilka minut odpoczynku więcej!

Jakie korzyści dla pracodawcy ma organizacja przewozów pracowniczych?

Pomimo tego, że przedsiębiorca musi opłacić z własnej kieszeni te dojazdy, to jednak w zamian otrzymuje zadowolonego, wypoczętego i bardziej zmotywowanego do pracy pracownika. Okazuje się, że zorganizowanie przewozów dla większej liczby osób może też nie kosztować pracodawcy wcale tak dużo w przeciwieństwie do sytuacji, w której musiałby zwracać pracownikowi pieniądze za bilety, paliwo bądź inne koszty dojazdu.

Przewozy pracownicze w Legendary Kraków

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o swoich pracowników. Dlatego też w Legendary Kraków zajmujemy się organizacją takich dojazdów do pracy. Dzięki nam nie musisz kupować własnej floty samochodów czy busów, my ją udostępniamy wraz z profesjonalnymi kierowcami, którzy doskonale orientują się na drodze. Wybierając usługę przewozów pracowniczych u nas, stawiasz na wygodę swoją, a także swojego zespołu. Realizujemy nie tylko transport osób do pracy, ale także wyjazdy w delegacje czy na szkolenia i kursy.