Transport międzynarodowy - przewóz osób po Europie

Wybierasz się większą grupą na wakacje za granicę? Wraz z przyjaciółmi lub rodziną możesz zdecydować się na wynajem busa (wraz z profesjonalnym kierowcą), dzięki któremu dotrzesz w każdy wymarzony zakątek! Grecja, Hiszpania, Norwegia czy Chorwacja – wszystkie te kraje i jeszcze więcej stoi przed Tobą otworem oferując wakacje, których z całą pewnością nie zapomnisz przez całe życie! Dlaczego warto skorzystać z transportu międzynarodowego firmy Legendary Kraków? Ponieważ możesz odwiedzić miejsca, o których do tej pory jedynie marzyłeś. Z nami marzenia stają się rzeczywistością.

Śródziemnomorskie klimaty – poznaj ciepłe kraje

Hiszpania czy Włochy to najpopularniejsze rejony spośród krajów śródziemnomorskich, które odwiedzane są co roku przez rzesze turystów. We Włoszech czeka na Ciebie wiele ciekawych miejsc, pełnych zabytków i historii, którą możesz odkrywać samemu bądź z przewodnikiem. Wenecja, Rzym, Werona, Padwa, Mediolan, Florencja – wszystkie te miasta naprawdę warto odwiedzić, a my chętnie Cię tam zawieziemy!

Drugim krajem wartym odwiedzenia jest Hiszpania, która oferuje zarówno wypoczynek na gorących plażach Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Blanca lub Costa Brava, jak i bogatą, burzliwą historię ukrytą w Madrycie, Barcelonie, Walencji czy Grandzie. Miłośnicy poznawania kultury innych narodowości mogą szczególnie przyjechać podczas Karnawału, Trzech Króli bądź Święta ognia, a to jedynie ułamek wszystkich uroczystości, które w Hiszpanii organizowane są z przytupem.

A może chłodniejsze rejony Europy?

Dla miłośników niższych temperatur oferujemy wyjazdy do Norwegii, Szwecji, Finlandii i pozostałych krajów północnej Europy, które bogactwem kultury i zabytków w niczym nie ustępują jej południowej części. To w końcu w Norwegii czy Szwecji najlepiej jest obserwować zorze polarną, jedno z najbardziej spektakularnych zjawisk kosmologicznych! Kraje te oferują również atrakcje w postaci wycieczek psimi lub reniferowymi zaprzęgami, naprawdę warto tego spróbować.

Legendary Kraków - dotrzyj w każdy zakątek Europy

Wybierz się na wycieczkę gdziekolwiek tylko sobie zamarzysz. Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na wynajem busa właśnie u nas i możesz zwiedzić najbardziej magiczne rejony ze swoją rodziną czy przyjaciółmi.