Nasze busy

Przewozimy pasażerów przestronnymi, wyjątkowo komfortowymi samochodami marki Mercedes i Ford. Regularnie przechodzą one bardzo rygorystyczne kontrole, dzięki czemu mamy pewność, że zapraszamy naszych klientów do pojazdów, które są całkowicie sprawne. Dbamy jednak nie tylko o stan techniczny samochodów, ale także i o ich prezencję – dajemy gwarancję, że auto, którym przyjedziemy Cię odebrać, będzie wyglądać reprezentacyjnie i imponująco. Jazda z nami jest przyjemnością pod każdym względem! Poniżej przedstawiamy dostępne w Legendary Kraków modele – poznaj je!

Sprawdź

Mercedes Klasa V

Sprawdź

Ford Tourneo

Sprawdź

Mercedes Sprinter

Sprawdź

Skoda Superb

Sprawdź

Mercedes Vito

Mercedes Klasa V Modelem tym jeździ się znakomicie – kierowcy, ale przede wszystkim pasażerom. Dużo przestrzeni, szerokie siedzenia dla ośmiu osób z pasami bezpieczeństwa przy każdym z nich, znajdzie się także dużo miejsca na bagaże. Jazda w takich warunkach jest wyjątkowo przyjemna, i to zarówno na krótkich, jak i na długich trasach. Pojazd lekko i płynnie się prowadzi: jako pasażer nawet nie zauważysz zmian biegów!

trzystrefowa klimatyzacja

skórzane fotele

możliwość ustawienia foteli w układzie konferencyjnym

Ford Tourneo W tym dużym aucie znajdzie się mnóstwo miejsca na bagaże, zmieści się też tu komfortowo do ośmiu pasażerów. W fotelach siedzi się wysoko, a dzięki rozmiarom i świetnemu prowadzeniu daje poczucie bezpieczeństwa przez cały czas jazdy, bez względu na warunki pogodowe czy zakręty. To wyjątkowo cichy samochód, więc w czasie podróży można się w nim zrelaksować – na przykład po całym dniu zwiedzania.

dwusterfowa klimatyzacja

gniazdo 12V dla pasażerów

Mercedes Sprinter Samochód, którym komfortowo przewieziemy wycieczkę czy gości weselnych na docelowe miejsce. Dwadzieścia dwa siedzenia, duża przestrzeń na bagaże, cicha i płynna praca silnika oraz skrzyni – to model idealny, gdy zależy nam, by podróż upłynęła pasażerom w relaksującej atmosferze. Auto to prowadzi się tak dobrze, że kolejne kilometry mijają właściwie niezauważenie, jazda więc nigdy się nie dłuży.

klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami

pół-skórzane fotele regulowane

odtwarzacz DVD z dużym ekranem

panele z nagłośnieniem i oświetleniem

gniazdo USB nad każdym fotelem

Skoda Superb

dwusterfowa klimatyzacja

gniazdo 12V dla pasażerów

pojemny bagażnik

Mercedes Vito

dwusterfowa klimatyzacja

gniazdo 12V dla pasażerów