$uri = Request::path();

Certyfikaty

Nasza firma może pochwalić się poniższymi Certyfikatami Transportowymi. Są one bardzo ważne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla naszych Klientów ponieważ to one poświadczają jakość usług jakie świadczymy oraz rzetelność firmy. Są one dowodem na to, że spełniamy wszystkie wymogi oraz standardy certyfikacji.

Certyfikat Krakowskiej Izby Turystyki

Cartyfikat Twardowsky 2019 przyznawany jest laureatom konkursu dla firm związanych z branżą turystyczną. Pokazuje on, że jesteśmy jedną z przyjaznych turystom firm w województwie małopolskim, które spełniają formalne zasady niezbędne w branży oraz cieszy się dobrą opinią.

Certyfikat jakości tripadvisor 2018

Certyfikat Jakości Trip Advisor przyznawany jest "z tytułu niezwykle wysokich ocen stale przyznawanych przez podróżnych" w roku 2018.

Certyfikat Transportu Turystycznego

Krakowska Izba Turystyki jest organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą podmioty branży turystycznej, działające w Krakowie i Małopolsce, których wspólnym celem jest propagowanie turystyki, jako ważnego czynnika rozwoju turystycznego regionu. Poprzez promocję wysokich standardów, edukację, integrację środowiska i reprezentowanie jego interesów chcemy budować silną markę produktu turystycznego.

Certyfikat jakości tripadvisor 2019

Certyfikat Jakości Trip Advisor przyznawany jest "z tytułu niezwykle wysokich ocen stale przyznawanych przez podróżnych" w roku 2019.