<

FAQ

Organizujesz wyjazd służbowy, wycieczkę szkolną lub transport gości weselnych? W każdym przypadku możesz liczyć na nasze przewozy autokarowe. Jeśli jesteś ciekaw charakterystyki pojazdów czy zakresu świadczonych usług, zachęcamy do zapoznania się z FAQ, czyli odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Gdzie mogę wybrać się Waszym busem?
Zapewniamy transport zarówno w obrębie Krakowa, okolicznych miast, jak i dalszych rejonów Polski. Nierzadko mamy okazję również przewozić autokarem klientów poza granice kraju. Obsługujemy wycieczki objazdowe, zapewniając terminowy przejazd do wskazanych miejscowości, w których odbywa się zwiedzanie. Możesz na nas liczyć także wtedy, gdy potrzebujesz transportu na konferencję lub imprezę okolicznościową. Odbierzemy i zawieziemy gości gdziekolwiek zechcesz, a także pomożemy w organizacji wyjazdu!

Ile osób pomieszczą Wasze auta?
Dysponujemy flotą pojazdów, które zapewniają komfortowy przewóz autokarowy ośmiu lub dwudziestu dwu osobom. W zależności od zapotrzebowania dobierzemy dla Ciebie najlepszy środek transportu. Wszystkie nasze samochody posiadają sporą przestrzeń na bagaże, a pasażerom zapewniają wygodę nawet podczas długich podróży.

Co znajduje się na wyposażeniu busów?
Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację, dzięki czemu w środku zawsze panuje optymalna temperatura. W zależności od modelu samochodu, do dyspozycji pasażerów są również kontakty, dzięki którym przez całą drogę mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych. Ponadto największy bus posiada odtwarzacz DVD, zapewniający rozrywkę podczas długich przewozów autokarowych. Na wyposażeniu znajdują się również gniazda USB i panele, dzięki którym każdy pasażer może włączyć sobie oświetlenie lub nagłośnienie.

Jakie kwalifikacje posiadają kierowcy?
Nasi kierowcy posiadają niezbędne licencje, a ponadto mają wieloletnie doświadczenie w pracy. Dzięki temu masz pewność, że zapewnimy Ci bezpieczny i terminowy przewóz autokarowy. Ponadto zagraniczne grupy bez problemu dogadają się z kierowcą po angielsku.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!