<

Transport na lotnisko Katowice - Pyrzowice

Niespodziewany wypadek na drodze, awaria samochodu czy wybór złej trasy mogą przytrafić się każdemu kierowcy. To wydarzenia, które budzą dużą frustrację, szczególnie gdy spieszysz się do pracy...lub na samolot! Jeśli skorzystasz z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się tym, czy zdążysz na swój lot. Jesteśmy firmą przewozową, która organizuje sprawny transfer na lotnisko Katowice Pyrzowice położone aż 30 km od centrum.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zatrudniamy kierowców, którzy doskonale znają topografię miasta, a do tego potrafią się poruszać w trudnych warunkach pogodowych takich jak intensywny deszcz, oblodzenie czy mgła. Dzięki znajomości mapy są też w stanie szybko dobrać alternatywną trasę na lotnisko wtedy, gdy pojawią się korki. Z nimi nie musisz martwić się o to, że dojdzie do nieporozumień - doskonale znają język angielski, dlatego bez trudu dogadają z obcokrajowcami, którzy spieszą na lot.


Co więcej, na co dzień korzystamy z busów, które są poddawane regularnym przeglądom. Przez to ograniczamy ryzyko, że w drodze na lotnisko dojdzie do awarii samochodu, które sprawią, że nie zdążysz na samolot.

Czym dostaniesz się na miejsce?

Udostępniamy naszym klientom zarówno busy, jak i samochody osobowe. Dzięki temu możemy wykonać transfer nawet dużej ilości ludzi - to doskonałe rozwiązanie dla osób, które podróżują z przyjaciółmi lub rodzin wielodzietnych. Wszystkie dostępne tu pojazdy mają różne udogodnienia takie jak m.in. klimatyzacja, przyciemniane szyby, czy obszerne wnętrze z wygodnymi siedzeniami. Dzięki temu transfer przebiegnie w przyjemnej atmosferze; ochronisz się przed wysoką temperaturą i intensywnymi promieniami słońca, a do tego będziesz miał wystarczająco miejsca w sytuacji, gdy Twój maluch zacznie się wiercić lub będziesz zmuszony wziąć dodatkowy bagaż podręczny.


Już dziś zamów u nas transfer na lotnisko i spokojnie odbądź swoją podróż na samolot – skutecznie pozbądź się stresu związanego z dotarciem na miejsce i w dobrym humorze rozpocznij swój urlop!