<

Transport na lotnisko Kraków - Balice

Każdy, kto ma przed sobą podróż samolotem, wie doskonale, ile nerwów kosztują przygotowania do lotu oraz transport na miejsce. My również, dlatego oferujemy transfer na lotnisko z pomocą obszernych, wygodnych busów i samochodów osobowych. Obsługujemy klientów zmierzających do portu Kraków Balice, mieszkających na terenie miasta lub w okolicznych miejscowościach.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Bo będziesz spokojniejszy! Korzystając z nich, nie musisz przejmować się stanem technicznym swojego pojazdu, planować trasy i martwić tym, jaka pogoda zastanie Cię na drodze. Nasi kierowcy dowiozą Cię na lotnisko Kraków Balice niezależnie od warunków drogowych i pogodowych — dzięki swojemu doświadczeniu poradzą sobie w deszcz, mgłę lub śnieżycę. Każdy z nich doskonale zna topografię miasta i — jeśli będzie taka możliwość — obierze alternatywną trasę w sytuacji, gdy na drodze pojawią się korki bądź wypadek samochodowy.

Wszystkie pojazdy, którymi wykonujemy transfer na lotnisko Kraków Balice, są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym przed każdym kursem. Z tego powodu z małym prawdopodobieństwem dojdzie do awarii, która uniemożliwi dotarcie na miejsce.

Transport dla każdego

Niezależnie od tego, czy lecisz samotnie, z partnerem czy dziećmi, możesz skorzystać z naszych usług. Udostępniamy kompaktowe samochody osobowe, takie jak Skoda Superb, które pomieszczą do trzech pasażerów bez kierowcy. Jednocześnie mamy na stanie auta takie jak Mercedes Sprinter, Ford Tourneo i wiele innych, którymi przewieziemy od ośmiu do dwudziestu osób. Tym samym nasze usługi to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto wybiera się dużą rodziną bądź wycieczką z lotniska Kraków Balice do innych krajów!

Upały, chłód? Nic strasznego!

We wnętrzu naszych pojazdów znajduje się klimatyzacja, która skutecznie obniży temperaturę na czas nieznośnych upałów. Jednocześnie możemy podgrzać powietrze w kabinie i zapewnić komfort pasażerom w okresie jesienno – zimowym. Dbamy, by transfer do portu płynął w jak najlepszej atmosferze, dlatego dbamy o potrzeby naszych klientów od początku do końca!