Wynajem busa bez kierowcy

U nas możesz również wynająć samo auto - bez kierowcy, poniżej przedstawiamy dostępne samochody.

Sprawdź

Mercedes Klasa V

Sprawdź

Ford Tourneo

Sprawdź

Skoda Superb

Sprawdź

Mercedes Vito

Mercedes Klasa V Modelem tym jeździ się znakomicie – kierowcy, ale przede wszystkim pasażerom. Dużo przestrzeni, szerokie siedzenia dla ośmiu osób z pasami bezpieczeństwa przy każdym z nich, znajdzie się także dużo miejsca na bagaże. Jazda w takich warunkach jest wyjątkowo przyjemna, i to zarówno na krótkich, jak i na długich trasach. Pojazd lekko i płynnie się prowadzi: jako pasażer nawet nie zauważysz zmian biegów!

trzystrefowa klimatyzacja

skórzane fotele

możliwość ustawienia foteli w układzie konferencyjnym

Ford Tourneo W tym dużym aucie znajdzie się mnóstwo miejsca na bagaże, zmieści się też tu komfortowo do ośmiu pasażerów. W fotelach siedzi się wysoko, a dzięki rozmiarom i świetnemu prowadzeniu daje poczucie bezpieczeństwa przez cały czas jazdy, bez względu na warunki pogodowe czy zakręty. To wyjątkowo cichy samochód, więc w czasie podróży można się w nim zrelaksować – na przykład po całym dniu zwiedzania.

dwusterfowa klimatyzacja

gniazdo 12V dla pasażerów

Skoda Superb Podróż stylowym autem Skoda Superb to czysta przyjemność! Samochód zapewnia komfortową jazdę czterem pasażerom, co czyni z niego idealny środek transportu na konferencje i inne ważne eventy biznesowe. Świetnie sprawdzi się również jako auto dla Pary Młodej, które zda egzamin nawet podczas upałów i większych dystansów do pokonania. Nasz kierowca poprowadzi pojazd tak, by droga upłynęła szybko oraz w miłej atmosferze.

dwusterfowa klimatyzacja

gniazdo 12V dla pasażerów

pojemny bagażnik

Mercedes Vito Czy to na dalekich dystansach, czy podczas krótkich wycieczek po mieście - Mercedes Vito zapewni pasażerom wygodę, której oczekują. W tym busie przewieziemy grupę ośmioosobową na wycieczkę, delegację czy imprezę okolicznościową. Trasa dostarczy uczestnikom wyjazdu pozytywnych wrażeń, dzięki płynnej jeździe i odpowiedniej ilości przestrzeni dla każdego pasażera. Nie zabraknie im miejsca na bagaż, a dzięki klimatyzacji podróż upłynie w optymalnej temperaturze.

dwusterfowa klimatyzacja

gniazdo 12V dla pasażerów